ua ru en

Про компанiю

Наявність економічних проблем в агробізнесі, а також стрімка зміна кліматичних умов (відсутність снігового покриву, низька кількість опадів, перепади температурних режимів на ранніх етапах органогенезу), деградація та ерозія ґрунтів, зниження родючості, накопичення в ґрунті пестицидів, монокультуризація землеробства, висока собівартість вирощеної продукції, низька врожайність – роблять агробізнес одним з найризикованіших видів діяльності, залежний від безлічі зовнішніх чинників.

Із-за вищеперелічених чинників агровиробники не здатні вийти на плановану врожайність і, як наслідок – виконувати кредитні зобов'язання. Унаслідок цього настає банкрутство підприємства. Це незмінно приводить до стресів, нервових зривів, хвороб і до тяжких наслідків.

Унаслідок безлічі зовнішніх чинників, агровиробники не можуть планувати розвиток своїх господарств і часто вимушені діяти за фактом проблеми. Це робить неможливим нормальне людське життя, в якому є сім'я, діти, відпочинок, подорожі, захоплення, турбота про здоров'я!

В основу ідеї створення компанії “Грін Плантс Юєй” у 2020 році лягло величезне бажання зробити особистий внесок у розвиток нашої аграрної сільськогосподарської країни. Бажання допомогти сучасному агровиробнику впоратися з новими викликами кліматичних змін, підвищити стресостійкість та імунну систему рослин, родючість ґрунту, якісні показники вирощеної продукції. Розкрити потенціал рослин, понизити витрати на гектар, підвищити врожайність!

Діяльність компанії “Грін Плантс Юєй” направлена на пошук унікальних продуктів біологічного походження для допомоги в подоланні безлічі вищезгаданих негативних чинників при вирощуванні сільськогосподарських культур.

Компанія “Грін Плантс Юєй” пропонує аграрному ринку унікальний, інноваційний, багатофункціональний продукт Фітоспектр. Він захищає від біологічних і абіотичних стресів. Антистресант захисно-стимулюючої дії підвищує стресостійкість, імунну систему рослин, родючість ґрунту, якісні показники вирощеної продукції, розкриває потенціал рослин, що дозволяє збільшити та примножити прибуток з гектара.

×
Обратный звонок