ua ru en

Місія

Місія компанії “Грін Плантс Юєй” – бути лідером на ринку ЗЗР, пропонуючи аграріям високотехнологічні, унікальні продукти біологічного походження. Ми пропонуємо професійні консультації та цінуємо клієнтів, тому бути відповідальними за результат – наше кредо. Ми покращуємо життя людей, піклуючись про українську землю, якість урожаю і здоров'я нації!

Цінності компанії:

  • Лідерство. Компанія Грін Плантс Юєй – лідер у турботі про рослини та урожай. Ми допомагаємо вирішити насущні потреби агровиробників України для підвищення імунної системи й стресостійкості рослин, родючості ґрунту, якісних показників вирощеної продукції, збільшенні врожайності та економічного прибутку!

  • Професіоналізм. Ми відповідально ставимося до всього, що робимо, постійно покращуючи результати та досягаючи максимальної ефективності. Наша команда – професіонали зі значним досвідом роботи в аграрній сфері.

  • Унікальність. Лише ми пропонуємо найкращі інноваційні рішення для підвищення стресостійкості рослин. Унікальність полягає у результаті, адже підвищення продуктивності та врожайності рослин складає в середньому 20%.

  • Відповідальність за результат. Ми дбайливо ставимося до землі та екологічності, тому в процесі виробництва не використовуються хімічні розчинники, а самі продукти стимулюють розвиток мікрофлори ґрунту, покращують її структуру і збільшують кількість доступних мікроелементів. Разове внесення Фітоспектру до фази виходу в трубку, в різних ґрунтово-кліматичних зонах України, середня надбавка врожайності склала більше ніж 4 ц/га, що дозволило агровиробникам отримати додатковий економічний прибуток у 2020 році понад 600%.

  • Турбота про українську землю. Діяльність компанії направлена на підвищення результатів аграрної діяльності з користю для ґрунту, адже в процесі використання нашого інноваційного продукту, спостерігається нейтралізація накопичених в ґрунті пестицидів, іонів важких металів і радіонуклідів. Знижується засоленість ґрунту, підвищується аерація в кореневому шарі. Стимулюється розвиток мікрофлори, збільшується вологонасичення і вологоутримання в ґрунті. Посилюються процеси утворення гумусу, збільшується кількість доступних мікроелементів в ґрунті.
×
Обратный звонок